WARSZTATY KULINARNE z GRZEGORZEM ŁAPANOWSKIM

22 maj, 2017 | MAŁE I DUŻE PRZYGODY KULINARNE, Wszystkie przepisy | 2 Komentarze

Sobota 20.05.2017 r. piękna pogoda, słońce mocno grzeje, a ja w Warszawie szaleję. Pierwsze na WARSZTATY KULINARNE pojechałam i tam dzięki Miej więcej oleju w głowie z  GRZEGORZEM ŁAPANOWSKIM – znanym kucharzem, jurorem popularnego programu telewizyjnego w Food Lab Studiogotowała.
Nie dość, że o najnowszych trendach w kuchni, sztuczkach kulinarnych na bazie oleju rzepakowego się dowiedziałam to swoich znajomych spotkałam.
Jak zwykle atmosfera była znakomita, a uczta wyśmienita. Było szybko, smacznie, kolorowo, energetycznie, kreatywnie, krótko mówiąc wyjątkowo. Na takie warsztaty, to ja mogę kilometry pokonywać, by nowe doświadczenia kulinarne zdobywać.Na przywitanie, smaczne, kolorowe sałatki były podawane, oczywiście na różny sposób z olejem rzepakowym serwowane.
 To tylko niektóre dania z przygotowanych, szybko ze smakiem zjadanych.
 Pobyt w słonecznej Warszawie do udanych zapisuję i w swoim życiorysie jako jeden z lepszych odnotowuję.

2 komentarze

 1. Ofelia

  Kursy kulinarne nie tylko przyczyniają się do tego, że nabywasz nowych umiejętności, ale również sprawiają, że bardziej otwierasz się na świat. Zanim zaczęłam uczestniczyć w takich szkoleniach, nie zdawałam sobie sprawy z tego, że każdy kraj preferuje zupełnie inne zestawienia smaków, które niekiedy bywają naprawdę bardzo unikatowe. Choć uczestniczyłam w wieku kursach organizowanych na terenie całej Polski, to jednak najmilej wspominam spotkania organizowane w krakowskim Atelier Kulinarnym. Poznałam tam niezwykle utalentowanych mistrzów kuchni, którzy mają prawdziwy talent w przekazywaniu wiedzy.

  Odpowiedz
  • Moniki Smakołyki

   Zgadzam się 🙂
   Trochę też zazdroszę.
   Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Te dania też mogą Cię zainteresować

Czego szukasz?

Przepisy według kategorii

Kategorie

b

Popularne przepisy

Z

Odwiedź moje profile

Przepisy.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów
zBLOGowani.pl