Sny wyjątkowe – wspomnienia czekoladowe

31 gru, 2015 | CZEKOLADKI, KONKURS, Wszystkie przepisy | 1 komentarz

Dzieci sobie smacznie spały i piękne sny
miały.
Kiedy rano wstały to czekoladę Terravita od razu chciały. Zaczęły mi opowiadać o tym, jak ją kawałek po kawałeczku zjadały i soczyście się przy tym oblizywały, a że w kuchni czasem czaruję, nowych smaków poszukuję, to przyszedł mi do głowy pomysł znakomity przy użyciu gorzkiej czekolady Terravity.


 Dziesieć wafelków do lodów rozpuszczoną czekoladą 70% cacao wysmarowałam, krawędzie w niej zamaczałam, następnie posypki kolorowe do niej przykleiłam, a środek pana cottą waniliową wypełniłam. Lody na ciepło w lodówce schłodziłam i ciągle koło niej chodziłam, żeby nikt za wcześnie nie jadł lodowych przysmaków i nie zrobił przedwcześnie ich ilości braków. Kiedy lody po 3 godzinach były gotowe do jedzenia, to wiedziałam bez wątpienia, że znikną jak najszybciej na świecie, bo przecież dobrze o tym nawet Wy wiecie, że dzieci lubią lody, czekoladę wyjątkową i posypkę kolorową.
Niezależnie od pogody i pory roku, takie lody można jeść na każdym kroku. Cieszę się, że dzieci miały sen wspaniały i dostały to co chciały. Uśmiech na ustach, blask w oczach kiedy przy każdym kęsie u nich się pojawiał, wielką radość i satysfakcję mi sprawiał. 
Trzeba pomagać dzieciom słodkie sny realizować i dla zdrowia czekoladę gorzką Terravita 70% cacao kupować.
Czekoladę (w lodach), przez cztery pory roku dzieci ze sobą zabierały i dzięki temu wspaniałą przygodę smakową, pełną wrażeń miały. To wspomnienia czekoladowe, słodkie, wyjątkowe.
 Jesienią, kiedy deszcz padał i wiało na dworze, kiedy dzieci nie były w humorze, lody z
czekoladą Terravita dostały i o złej pogodzie zapomniały. Smutna Ala, co jeszcze loda nie dostała, w momencie gdy go skosztowała od razu się w ich smaku zakochała.  
Zimą, pomimo zimnej pogody wiedziały, że mogą jeść lody. Czekolada endorfiny im pobudziła i do zabawy na śniegu zachęciła. Szalały i ciągle się śmiały.

Wiosną, kiedy się zazieleniło, zrobiło się ciepło i miło. Na świeże powietrze  z wielką radością wychodziły i ciekawością na świat patrzyły.  Obserwowały jak wokoło życie się budziło i z białego, kolorowo się robiło. Lubiły spotkania z pszczółkami czy pięknymi motylkami. 
Lato, słońce gorące, zimne lody już się zajada i dobrze się składa, bo tym razem inną
słodycz smakowały i z tego powodu uśmiech od ucha do ucha miały.Za kwadracikami
się schowały, bo coś co i ja lubię sprytnie ukrywały.
Teraz już wiem, kiedy czekoladę gorzką Terravita 70% cacao się kosztuje to radość i uśmiech zawsze i wszędzie „króluje”.  http://zblogowani.pl/public/files/Terravita-70procent-cacao-katalog.pdf

Wpis ten bierze udział w akcji;
zBLOGowani.pl

1 komentarz

  1. Anonimowy

    Ale tu kolorowo, słodko i wesoło 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Te dania też mogą Cię zainteresować

Czego szukasz?

Przepisy według kategorii

Kategorie

b

Popularne przepisy

Z

Odwiedź moje profile

Przepisy.pl
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów
zBLOGowani.pl